МИ

Logic Law - новий проект в юридичній сфері України, створений для надання розумних, гнучких та клієнтоорієнтованих послуг.

Наші цілі

Співпраця з малим та середнім бізнесом.
Розробка оптимальних рішень, а не роздутих рахунків.

Наші переваги

Ви маєте право на високоякісний сервіс за прийнятною ціною. Щоб це забезпечити, ми відмовились від дорогих офісів та роздутого штату.  Ми - юристи без краваток і будуємо з клієнтами дружні відносини.

Наші принципи

Юрист для компанії

СМАКОЛИКИ ВІД LOGIC LAW

  • Зрозумілі ціни
  • Контакт 24/7
  • Локації для зустрічей на вибір клієнта
  • Програма «GreenClient» для тих, хто дбає про довкілля
  • Безкоштовна консультація для малого та середнього бізнесу

Професіоналізм

Ми спрощуємо все, що можна, але не підхід до якості послуг. А ще ми постійно вчимось, бо нам це просто подобається.

Комфорт клієнта

У вас точно є дуже багато справ, і не слід відмовлятись від них заради відвідування нашого офісу. Ми цінуємо особисте спілкування, але майже все можна погодити електронною поштою, телефоном та в мессенджерах. 

Пріоритет ваших інтересів

Основна мета нашої діяльності - зробити вашу справу прибутковою, надійною та самодостатньою. Для цього ми ретельно вивчаємо як працює ваш бізнес. 

Сучасність

Logic Law відкриті технологіям, щоб бути завжди на зв'язку. Обмінюємось з клієнтами інформацією через Skype, Google Drive, Dropbox, Messenger, WhatsApp, Telegram та інші системи.

Прозорість цін

Ми завжди погоджуємо з клієнтами зручний порядок та форму оплати. Хороша робота має оплачуватись відповідно, але клієнти не платять за наші забаганки мати офіс в мармуровому замку та золоті канделябри.

Гарантії

Ми, звичайно, не гарантуємо успішне вирішення вашої судової справи, бо це непрофесійно та неетично. Але ми відповідаємо за якість нашої роботи. І завжди готові повернути гроші, якщо вам були надані неякісні послуги.